This it the exam schedule for BDSA 2012. Notice that this schedule is still TENTATIVE, and minor changes may come during the next couple of weeks due to cancelations, and people swapping time slots.

Tuesday, Feb. 19th (re-exam)

Group Name Time
#10 Filip Hjermind Jensen 13:00
#8 Morten Drescher Salling 13:30
#8 Niklas Meulengracht Madsen 14:00

Wednesday, Jan. 16th

Note that this used to be the schedule for the 17th.

Group Name Time
#2 Ellen Engdahl 09:00
Morten Roed Frederiksen 09:30
Christoffer Stougaard Pedersen 10:00
Martin Rønning Bech 10:30
Mikkel Larsen 11:00
#3 Kewin Pedersen 11:30
Christian Henriksen 13:00
Kasra Tahmasebi 13:30
#4 Hans Kristian Pagh 14:00
Søren Løbner 14:30
Rasmus Agnvig 15:00
Kewin Dannerfjord Remeczki 15:30
Anders Friis 16:00
#14 Daniel Varab 16:30
#9 Jens Egholm Pedersen 17:00

Monday, Jan. 21st

Group Name Time
#8 Alexander Momtaz Jacobsen 08:00
Mathias Zillo Christiansen 08:30
Morten Drescher Salling 09:00
Alexander Kirk Jørgensen 09:30
Niklas Meulengraucht Madsen 10:00
#9 Lars Yndal Sørensen 10:30
Morten Fredrik Therkildsen 11:00
Anders Brorup Jørgensen 11:30
Nicolai Krüger 13:00
#10 Bergar Simonsen 13:30
Filip Hjermind Jensen 14:00
Morten Holm Hvass 14:30
#11 Anders Højmark 15:00
Lauge Djuraas 15:30
Mikkel Stolborg 16:00
Lasse Vork Borchert 16:30

Tuesday, Jan. 22nd

Group Name Time
#12 Mark Thorhauge 08:00
Mikkel Hvilshøj Funch 08:30
Andreas Precht Poulsen 09:00
Christian Rostrup Nielsen 09:30
#13 Phillip Ingemann Olesen 10:00
Martin Henriksen 10:30
Philip Rasmussen 11:00
Jonas Nicolajsen 11:30
Nicolai Guldbæk Holst 13:00
#14 Jakob Helvind 13:30
Sune Debel 14:00
#15 Claus L. Henriksen 14:30
Magnus Stahl 15:00
Toke Jensen 15:30
Morten Rosenmeier 16:00
Michael Søby Andersen 16:30
17:00

Wednesday, Jan. 23rd

Note that this used to be the schedule for the 18th.

Group Name Time
#5 Mikkel Thomsen 08:00
Ivan Naumovski 08:30
Niels Christensen 09:00
Kristian Gansted 09:30
Lars Jacobsen 10:00
#6 Nikolai Storr-Hansen 10:30
Bjørn Hasager 11:00
Christian Kuhre 11:30
#7 Niels Roesen Abildgaard 13:00
Niclas Benjamin Tollstorff 13:30
Sigurt Bladt Dinesen 14:00
Michael Storgaard 14:30
Jacob Stenum Czepluch 15:00
#1 Anders Niemann Jørgensen 15:30
Mathias Hottrup Vildbrad 16:00